TotalAV™ ürünleri

Hareket halindeyken eksiksiz internet güvenliği ve gizliliği.

iOS için TotalAV™ uygulamasıyla, hareket halindeyken bile güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyan araçlara sahip olursunuz. VPN korumasından tehlikeli web sitelerinin engellenmesine kadar, güvenliğiniz emin ellerde.

TotalAV™ Uygulamasını Apple App Store’dan İndirin

Windows, Mac ve Android üzerinde kullanılabilir

TotalAV™ arka plan görseli Telefon kullanan kadın

Hareket halindeyken eksiksiz internet güvenliği ve gizliliği.

iOS için TotalAV™ uygulamasıyla, hareket halindeyken bile güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyan araçlara sahip olursunuz. VPN korumasından tehlikeli web sitelerinin engellenmesine kadar, güvenliğiniz emin ellerde.

Windows, Mac ve Android üzerinde kullanılabilir

Gelişmiş koruma ve gizlilik, parmaklarınızın ucunda

Günümüzün teknolojik dünyasında akıllı telefonlar gibi mobil cihazlar sanki birer uzantımız haline geldi. Siber suçlular da bu durumdan faydalanmak istiyorlar. Onlara izin vermeyin.

Shield Tick Simgesi
Kötücül Siteleri Engelleyin

Kişisel bilgilerinizi güvende ve koruma altında tutmak için kötü amaçlı web sitelerini ve içerikleri anında tespit edin ve engelleyin.

Açık Sembolü Simgesi
Bağlantınızı Şifreleyin

VPN’imizin kolay bağlantı özellikleri sayesinde, herkese açık Wi-Fi’a bağlıyken daha yüksek bir gizlilik seviyesine ulaşın.

Ayarlar Simgesi
Sistem Güvenliği Kontrolü

Önemli gizlilik ayarları etkinleştirilmiş halde her zaman güncel kalarak sistem güvenliğinizi sağlayın.

Parmak İzi Simgesi
Veri İhlali İzleme

Kişisel e-posta adresinizi proaktif bir şekilde izleyin ve verilerinizin gizliliği ihlal edilirse bildirim alın.

WebShield uygulaması

WebShield’ı her yere götürün.

Tehditleri Engelleyin

Gerçek zamanlı izleme sayesinde WebShield tüm siber tehditlere karşı koruma sağlamak için hiç durmadan çalışır.

Bilgilerinizi Koruyun

WebShield, siteleri güvenilmeyen ve dolandırıcılık amaçlı faaliyetlere karşı kontrol ederek paha biçilmez verilerinizi siber suçlulardan uzak tutar.


Herkese Açık Wi-Fi’da Güvende Kalın

Herkese açık Wi-Fi savunmasızdır

Açık Wi-Fi ağlarını anında güvenceye alın, meraklı gözlerin ve bilgisayar korsanlarının paha biçilmez bilgilerinize ulaşmasını engelleyin.

Dışarıda VPN kullanın

Veri koruma yalnızca evle sınırlı değildir. Özel olarak geliştirilmiş iOS uygulamamızla tam anonimlik sağlayın.


Telefonu kullanan adam
VPN uygulaması

Sistem Güvenliği kontrolüyle iOS cihazınızı güncel tutun

Apple Simgesi
En yeni iOS’i yüklediğinizden emin olun
Parola Simgesi
Cihazınızda Parola kullandığınızı kontrol edin
Face-ID Simgesi
Güvende kalmak için FaceID’yi ayarlayın

Sıkça Sorulan Sorular

TotalAV™, iPhone/iPad’imde çalışır mı?

TotalAV™, iOS 9.0 veya daha yeni sürümlerinde kullanılabilir ve hem iPhone hem de iPad için optimize edilmiştir.

Telefonumda antivirüse ihtiyacım var mı?

iOS, daha en başından itibaren güvenli bir işletim sistemidir. Güncel tutulduğu varsayıldığında, Apple yalnızca dikkatlice incelenen ve korunan App Store’dan indirilen uygulamaların yüklenmesine izin vererek güvende kalmasını sağlar. Dolayısıyla geleneksel virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar sorun yaratamaz.

iPhone ve iPad için TotalAV™, VPN şifrelemesi sunarak, cihazlarınızın internet erişiminde hassas verilerinizin sızmamasını sağlayarak, oltalama ve e-ticaret dolandırıcılıkları için tasarlanmış sitelere erişmenizi engelleyen WebShield teknolojisini kullanımınıza açarak bunun çok ötesinde bir güvenlik ve gizlilik koruması sunar.

iOS için TotalAV™ ne yapar?

TotalAV™ uygulamasında, internetteki güvenliğinizi ve gizliliğinizi artıran bir dizi araç bulunmaktadır. iOS için TotalAV™, VPN ve tehlikeli web sitesi filtrelemenin yanı sıra karanlık ağ izleme, cihaz konumu takibi, sistem güvenlik ve güncelleme uyarıları, takip edici bulunmayan web tarayıcısı ve cihazınızdaki fotoğrafları yöneterek belleği temizlemek için pratik bir yol içerir.

iPhone ve iPad’ler için en büyük tehditler neler?

iOS güvenlik güncellemeleriyle güncellenmeyen bir iPhone veya iPad, kullanıcının verileri ve kimliği için en büyük siber tehdittir. Apple, iOS’in “denetlenen bir ortam” olduğundan emin olur. Yani yalnızca dikkatlice incelenen resmi App Store’dan indirilen uygulamalar kurulabilir.

2021 yılında bazı tehlikeli web sitelerinde TotalAV™ markasının laboratuvar ekibinin gördüğü en büyük tehditler ortaya çıktı. Bu tehditler arasında, sahte takvim etkinlikleri ve cihazlara virüs bulaştığını iddia eden web siteleri vardı. Elbette TotalAV™ WebShield bu tip web sitelerini engelliyor.