TotalAV™ ürünleri

Dışarıdayken de internette eksiksiz güvenlik ve gizlilik.

iPhone ve iPad için TotalAV uygulaması, hareket halindeyken de güvenlik ve gizlilik sağlamak için gereken tüm araçları sunar. Tehlikeli web sitesi korumasından VPN ile gizlilik iyileştirmelerine, her zaman sizin yanınızdayız.

TotalAV™ Uygulamasını Apple App Store’dan İndirin

Windows, Mac® ve Android üzerinde kullanılabilir

TotalAV™ arka plan görseli Telefon kullanan kadın

Hareket halindeyken eksiksiz internet güvenliği ve gizliliği.

iOS için TotalAV™ uygulamasıyla, hareket halindeyken bile güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyan araçlara sahip olursunuz. VPN korumasından tehlikeli web sitelerinin engellenmesine kadar, güvenliğiniz emin ellerde.

Windows, Mac® ve Android üzerinde kullanılabilir

Gelişmiş Koruma ve Gizlilik Parmaklarınızın Ucunda

Günümüzün teknolojik dünyasında iPhone gibi mobil cihazlar hepimizin vazgeçilmezi oldu. Dolayısıyla siber suçlular bundan faydalanmak istiyorlar. Onlara geçit vermeyin.

Büyüteç Simgesi
Güvenlik Taraması Yapın

Güvenlik Taraması, cihazınızın fiziksel güvenliğini sağlamanın yanı sıra önemli güncellemeleri yaptığınızdan da emin olur.

Shield Tick Simgesi
Kötücül Siteleri Engelleyin

Kişisel bilgilerinizi güvende ve koruma altında tutmak için kötü amaçlı web sitelerini ve içerikleri anında tespit edin ve engelleyin.

QR Kod Simgesi
QR Kodlarını Kontrol Edin

Tehlikeli web sitelerinin QR kodları aracılığıyla cihazınıza ulaşmasını engellemek için QR Kodu Kontrol Ediciyi kullanın.

Parmak İzi Simgesi
Veri İhlali İzleme

Kişisel e-posta adresinizi proaktif bir şekilde izleyin ve verilerinizin gizliliği ihlal edilirse bildirim alın.

WebShield uygulaması

Çevrimiçi Güvenliğinizi Güçlendirin

Tehditleri Engelleyin

Gerçek zamanlı izleme sayesinde WebShield tüm siber tehditlere karşı koruma sağlamak için hiç durmadan çalışır.

QR Kodu Kontrol Edici

TotalAV QR Kodu Kontrol Edici sayesinde, dolandırıcıların size ulaşmasını önlemek için WebShield’ın kodu kontrol ettiğinden emin olabilirsiniz.

Gizliliğinizi ve Kimliğinizi Koruyun

VPN

VPN ile herkese açık Wi-Fi ağlarındaki internet kullanımlarınızı anonimleştirin. Gizli verilerinizi gizli tutun, internet sağlayıcılarının veya bilgisayar korsanlarının bilgilerinizi göremediğinden emin olun.

Veri İhlali İzleme

Veri İhlali Kontrolü ve Takibi, hangi parolaların ihlal edilmiş olabileceğini ve hangi parolaların güncellenmesi gerektiğini görmenizi sağlar.

Telefonu kullanan adam
VPN uygulaması

App Store
Puanımız '4.6 / 5'

4.6 / 5

KAYDIR

Depolama Alanını Optimize Edin

Apple Simgesi
Yinelenen Fotoğrafları Bulun, Yönetin ve Kaldırın
Parola Simgesi
Benzer Videoları Bulun, Yönetin ve Kaldırın
Face-ID Simgesi
Yinelenen Kişileri Bulun, Yönetin ve Birleştirin

Sıkça Sorulan Sorular

TotalAV™, iPhone/iPad’imde çalışır mı?

TotalAV™, iOS 9.0 veya daha yeni sürümlerinde kullanılabilir ve hem iPhone hem de iPad için optimize edilmiştir.

Telefonumda antivirüse ihtiyacım var mı?

iOS, daha en başından itibaren güvenli bir işletim sistemidir. Güncel tutulduğu varsayıldığında, Apple yalnızca dikkatlice incelenen ve korunan App Store’dan indirilen uygulamaların yüklenmesine izin vererek güvende kalmasını sağlar. Dolayısıyla geleneksel virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar sorun yaratamaz.

iPhone ve iPad için TotalAV™, VPN şifrelemesi sunarak, cihazlarınızın internet erişiminde hassas verilerinizin sızmamasını sağlayarak, oltalama ve e-ticaret dolandırıcılıkları için tasarlanmış sitelere erişmenizi engelleyen WebShield teknolojisini kullanımınıza açarak bunun çok ötesinde bir güvenlik ve gizlilik koruması sunar.

iOS için TotalAV™ ne yapar?

TotalAV™ uygulaması, internette güvenliğinizi ve gizliliğinizi artırmaya yönelik araçlar içerir. iOS için TotalAV™; VPN ve tehlikeli web sitesi filtrelemenin yanı sıra veri ihlali takibi, QR kod güvenlik taraması, sistem güvenliği ve güncelleme uyarıları ve cihazınızdaki fotoğrafları, videoları ve kişileri yönetmek için pratik bir yol gibi özelliklere sahiptir.

iPhone ve iPad’ler için en büyük tehditler neler?

iOS güvenlik güncellemeleriyle güncellenmeyen bir iPhone veya iPad, kullanıcının verileri ve kimliği için en büyük siber tehdittir. Apple, iOS’in “denetlenen bir ortam” olduğundan emin olur. Yani yalnızca dikkatlice incelenen resmi App Store’dan indirilen uygulamalar kurulabilir.

2021 yılında bazı tehlikeli web sitelerinde TotalAV™ markasının laboratuvar ekibinin gördüğü en büyük tehditler ortaya çıktı. Bu tehditler arasında, sahte takvim etkinlikleri ve cihazlara virüs bulaştığını iddia eden web siteleri vardı. Elbette TotalAV™ WebShield bu tip web sitelerini engelliyor.