Produkty od TotalAV™

Pełne bezpieczeństwo i prywatność w sieci, gdy jesteś w drodze.

Dzięki aplikacji TotalAV na iPhony oraz iPady zyskasz narzędzia do zachowania bezpieczeństwa i prywatności, gdy jesteś w drodze. Od ochrony przed niebezpiecznymi stronami, po zwiększanie prywatności dzięki sieci VPN - mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Pobierz TotalAV™ z Apple App Store już teraz

Dostępność również dla Windows, Mac® i Android

TotalAV™ obraz w tle Kobieta używająca telefonu

Pełne bezpieczeństwo i prywatność w sieci, gdy jesteś w drodze.

Dzięki aplikacji TotalAV™ na iOS masz narzędzia do zapewniania bezpieczeństwa i prywatności podczas przemieszczania się. Zapewnimy Ci ochronę: od VPN po blokowanie niebezpiecznych stron.

Dostępność również dla Windows, Mac® i Android

Zaawansowana ochrona i prywatność na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszym świecie przesiąkniętym technologią urządzenia mobilne, takie jak iPhony stały się nam nieodzowne. Cyber-przestępcy mogą to wykorzystać – nie pozwól im na to.

Ikona powiększenia
Uruchom skan bezpieczeństwa

Skan bezpieczeństwa zapewnia bezpieczeństwo Twojego urządzenia oraz gwarantuje, że jesteś na bieżąco z niezbędnymi aktualizacjami.

Ikona Shield Tick
Blokuj złośliwe strony

Natychmiastowe wykrywanie i blokowanie złośliwych treści i stron internetowych, aby chronić Twoje osobiste informacje,

Ikona kodu QR
Sprawdź kody QR

Korzystaj z opcji sprawdzania kodów QR, aby powstrzymywać niebezpieczne strony internetowe przed uzyskaniem dostępu do Twojego urządzenia poprzez kody QR.

Ikona odcisku palca
Monitorowanie naruszeń danych

Monitoruj aktywnie swoje adresy e-mail i otrzymuj powiadomienia, gdy Twoje dane zostaną naruszone.

Aplikacja WebShield

Zwiększ swoje bezpieczeństwo w sieci

Blokuj zagrożenia on-line

Monitorowanie w czasie rzeczywistym. WebShield pracuje bez przerwy, aby zabezpieczać Cię przed wszelkiego rodzaju cyber-zagrożeniami.

Sprawdzanie kodów QR

Dzięki opcji sprawdzania kodów QR TotalAV możesz mieć pewność, że WebShield sprawdzi ich bezpieczeństwo zanim zezwoli skanerowi na dostęp.

Chroń swoją prywatność i tożsamość

VPN

Uzyskaj anonimowość podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi dzięki VPN. Zachowaj poufność swoich prywatnych informacji i zyskaj pewność, że żaden dostawca internetu i żaden haker nie będzie mógł zobaczyć Twoich danych.

Monitorowanie naruszeń danych

Opcja sprawdzania i monitorowania naruszeń danych pozwala zauważyć, które hasła mogły zostać skradzione i które należy zaktualizować.

Mężczyzna używający telefonu
Aplikacja VPN

Otrzymaliśmy ocenę '4.6 / 5' na
App Store

4.6 na 5

PRZESUŃ

Zoptymalizuj miejsce na urządzeniu

Ikona Apple
Znajdź i usuń zduplikowane pliki
Ikona hasła
Znajdź i usuń takie same nagrania
Ikona Face-ID
Znajdź i usuń zduplikowane kontakty

Najczęściej zadawane pytania

Czy TotalAV™ będzie działać na moim iPhonie/iPadzie?

TotalAV™ jest dostępny dla systemu iOS 9.0 lub nowszego i jest zoptymalizowany dla iPhonów i iPadów.

Czy potrzebuję antywirus na telefonie?

iOS to bezpieczny system operacyjny. Jeśli zadbamy o jego aktualizacje, Apple zagwarantuje, że jest on bezpieczny. Aplikacje mogą być instalowane wyłącznie z zabezpieczanego sklepu App Store. Tak więc tradycyjne wirusy i szkodliwe oprogramowanie nie stanowią problemu.

TotalAV™ na iPhony and iPady zapewnia ochronę prywatności i zabezpieczenia, a dodatkowo gwarantuje szyfrowanie VPN, aby Twoje poufne dane nie wyciekły przez niezabezpieczone połączenie internetowe Twojego urządzenia. Zapewniamy również technologię WebShield, która zapobiega odwiedzaniu stron wyłudzających informacje i stron, które mogą wiązać się z oszustwami typu eCommerce.

Co oferuje TotalAV™ dla systemu iOS?

Aplikacja TotalAV™ zawiera narzędzia, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo i prywatność on-line. Dodatkowo oferuje VPN i filtrowanie niebezpiecznych stron. TotalAV™ dla urządzeń z systemem iOS zawiera funkcję monitorowania naruszeń bezpieczeństwa danych, skanowanie kodów QR pod kątem bezpieczeństwa, zabezpieczenie systemu i powiadomienia o aktualizacjach oraz przyjazny sposób zarządzania zdjęciami, nagraniami i kontaktami na urządzeniu, który pozwala zwolnić miejsca na dysku.

Jakie są największe zagrożenia dla iPhonów i iPadów?

iPhone lub iPad, który nie jest aktualizowany pod kątem nowych zabezpieczeń systemu iOS to największe zagrożenie w zakresie cyber-bezpieczeństwa danych i tożsamości użytkownika. Apple zapewnia zabezpieczenie systemu iOS i tylko aplikacje z oficjalnego sklepu Apple Store mogą zostać zainstalowane na urządzeniu.

W 2021 r. największe zagrożenia zaobserwowane przez zespół Labs w TotalAV™ rozpoczęły się na podejrzanych stronach internetowych, w tym fałszywe zaproszenia w kalendarzu i strony informujące o zainfekowaniu urządzenia. TotalAV™ WebShield blokuje takie strony.