Produkty od TotalAV™

Pełne bezpieczeństwo i prywatność w sieci, gdy jesteś w drodze.

Dzięki aplikacji TotalAV™ na iOS masz narzędzia do zapewniania bezpieczeństwa i prywatności podczas przemieszczania się. Zapewnimy Ci ochronę: od VPN po blokowanie niebezpiecznych stron.

Pobierz TotalAV™ z Apple App Store już teraz

Dostępność również dla Windows, Mac i Android

TotalAV™ obraz w tle Kobieta używająca telefonu

Pełne bezpieczeństwo i prywatność w sieci, gdy jesteś w drodze.

Dzięki aplikacji TotalAV™ na iOS masz narzędzia do zapewniania bezpieczeństwa i prywatności podczas przemieszczania się. Zapewnimy Ci ochronę: od VPN po blokowanie niebezpiecznych stron.

Dostępność również dla Windows, Mac i Android

Zaawansowana ochrona i prywatność na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszym świecie przesiąkniętym technologią urządzenia mobilne, takie jak smartfony stały się nam nieodzowne. Cyber-przestępcy mogą to wykorzystać – nie pozwól im na to.

Ikona Shield Tick
Blokuj złośliwe strony

Natychmiastowe wykrywanie i blokowanie złośliwych treści i stron internetowych, aby chronić Twoje osobiste informacje,

Ikona On-Symbol
Szyfruj swoje połączenie

Większy poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi dzięki prostym w użyciu funkcjom naszej sieci VPN.

Ikona ustawień
Sprawdzanie bezpieczeństwa systemu

Dbaj o bezpieczeństwo swojego systemu, pamiętając o aktualizacjach i włączeniu niezbędnych ustawień prywatności.

Ikona odcisku palca
Monitorowanie naruszeń danych

Monitoruj aktywnie swoje adresy e-mail i otrzymuj powiadomienia, gdy Twoje dane zostaną naruszone.

Aplikacja WebShield

Zabierz WebShield ze sobą. Wszędzie.

Blokuj zagrożenia on-line

Monitorowanie w czasie rzeczywistym. WebShield pracuje bez przerwy, aby zabezpieczać Cię przed wszelkiego rodzaju cyber-zagrożeniami.

Chroń swoje informacje

WebShield sprawdza strony pod kątem szkodliwych i niezaufanych działań, zabezpieczając Twoje bezcenne dane przed cyber-przestępcami.


Ikona Shield Tick
Dowiedz się więcej
Bezpieczne przeglądanie sieci

Bezpieczeństwo w publicznych sieciach Wi-Fi

Publiczna sieć Wi-Fi jest niebezpieczna

Błyskawiczne zabezpieczanie sieci Wi-Fi, tak by hakerzy i niechciane osoby nie miały dostępu do Twoich cennych informacji.

VPN w podróży

Ochrona danych osobowych nie kończy się w domu – dbaj o swoją anonimowość w każdym miejscu dzięki naszej aplikacji stworzonej specjalnie na urządzenia iOS.


Ikona On-Symbol
Dowiedz się więcej
Szyfruj swoje połączenie
Mężczyzna używający telefonu
Aplikacja VPN

Dbaj o aktualizacje urządzenia iOS dzięki sprawdzaniu bezpieczeństwa systemu

Ikona Apple
Upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje iOS
Ikona hasła
Sprawdź, czy masz ustawiony kod dostępu na urządzeniu
Ikona Face-ID
Skonfiguruj FaceID, aby chronić swoje urządzenie

Najczęściej zadawane pytania

Czy TotalAV™ będzie działać na moim iPhonie/iPadzie?

TotalAV™ jest dostępny dla systemu iOS 9.0 lub nowszego i jest zoptymalizowany dla iPhonów i iPadów.

Czy potrzebuję antywirus na telefonie?

iOS to bezpieczny system operacyjny. Jeśli zadbamy o jego aktualizacje, Apple zagwarantuje, że jest on bezpieczny. Aplikacje mogą być instalowane wyłącznie z zabezpieczanego sklepu App Store. Tak więc tradycyjne wirusy i szkodliwe oprogramowanie nie stanowią problemu.

TotalAV™ na iPhony and iPady zapewnia ochronę prywatności i zabezpieczenia, a dodatkowo gwarantuje szyfrowanie VPN, aby Twoje poufne dane nie wyciekły przez niezabezpieczone połączenie internetowe Twojego urządzenia. Zapewniamy również technologię WebShield, która zapobiega odwiedzaniu stron wyłudzających informacje i stron, które mogą wiązać się z oszustwami typu eCommerce.

Co oferuje TotalAV™ dla systemu iOS?

Aplikacja TotalAV™ zawiera zestaw narzędzi, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo i prywatność on-line. Dodatkowo oferuje VPN i filtrowanie niebezpiecznych stron TotalAV™ dla urządzeń z systemem iOS zawiera funkcję monitorowania dark web, śledzenie lokalizacji urządzenia, zabezpieczenie systemu i powiadomienia o aktualizacjach, przeglądanie stron bez plików śledzących oraz przyjazny sposób zarządzania zdjęciami na urządzeniu, który pozwala zwolnić miejsca na dysku.

Jakie są największe zagrożenia dla iPhonów i iPadów?

iPhone lub iPad, który nie jest aktualizowany pod kątem nowych zabezpieczeń systemu iOS to największe zagrożenie w zakresie cyber-bezpieczeństwa danych i tożsamości użytkownika. Apple zapewnia zabezpieczenie systemu iOS i tylko aplikacje z oficjalnego sklepu Apple Store mogą zostać zainstalowane na urządzeniu.

W 2021 r. największe zagrożenia zaobserwowane przez zespół Labs w TotalAV™ rozpoczęły się na podejrzanych stronach internetowych, w tym fałszywe zaproszenia w kalendarzu i strony informujące o zainfekowaniu urządzenia. TotalAV™ WebShield blokuje takie strony.