Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Polskie
Features
Pricing
Applications
Contact
Turkish

Login

Bize örnek bir dosya gönderin

Aşağıdaki formu doldurarak sektör uzmanları tarafından gözden geçirilecek dosyaları gönderin

TotalAV'nin hatalı olarak bir dosyayı algıladığını veya şüpheli bir dosyayı gözden kaçırdığını düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun. Bu dosyaları sizin için gözden geçireceğiz.

İletişim Bilgileri

Dosyayı şu şekilde yükleyin:

Lütfen 7-Zip veya WinRAR gibi bir sıkıştırıcı paket kullanarak dosyaları sıkıştırın. Bazı e-posta ağ geçitleri antivirüs yazılımları ile donatıldığından, dosyalara bir parola atayarak yanlışlıkla açılmalarını önleyin. Lütfen parola olarak "infected" kelimesini kullandığınızdan emin olun.

Mevcut Dosyalar

Şüpheli Dosyalar

Gönderdiğiniz dosyadaki zararlı yazılım henüz bilmediğimiz bir virüs ise tanımlaması zararlı yazılımlarla mücadele veri tabanımıza kaydedilecektir. Daha sonra bunu algılayabilir ve mümkünse kaldırabiliriz.

Hatalı Pozitifler

Taramamızın temiz bir dosyayı hata ile virüslü bir dosya olarak algıladığını düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki seçenekler arasından "Yanlış Pozitif Dosyayı Gönder" seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Değerlendirme sonrasında uyarının doğru olmadığını kabul edersek tanımlarımızı güncelleyeceğiz.

Note: Dosyaları gönderirken, dosyaların ayrı ayrı yüklenmesi gerektiğinden dolayı doğru seçenekleri seçtiğinizden emin olun.