Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Polskie
Özellikler
Fiyatlama
Applications
Contact
Turkish

Login

Ailenin Tamamı için İleri Seviye Antivirüs Koruması

Artık Windows, Mac, Android ve iOS cihazlarında kullanılabilen tek bir uygulama içerisinde tüm güvenlik özellikleri seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şimdi Korunmaya Başlayın

Gerçek Zamanlı Antivirüs

Zararlı Yazılımları
Engelleyin

Güvenli Site Eklentisi

Kimlik Avı URL'leri
Engelleyin

İyileştirilmiş Koruma

Geniş Virüs
Tanımları

Kimliğinizi Koruyun

Casus ve Fidye Yazılımları ile Mücadele

Totalav TotalAV-network

TotalAV ile korunmanız önceliğimizdir.

TotalAV olarak siber güvenliğin kullanıcılarımız açısından tamamen sorunsuz olması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle işin zor kısmını biz çözüyoruz. Premium kullanıcılar şimdi zararlı tehditler ile virüslere karşı ileri seviye gerçek zamanlı koruma sağlayan kapsamlı zararlı yazılımlarla mücadele veri tabanından yararlanabilirler.

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

Yeni Görünüm, Geliştirilmiş Özellikler

TotalAV kullanıcıları şimdi en son güvenlik programı sürümleri ile tüm harika özelliklerimizden yararlanabilir, ek iyileştirme sağlayan güvenlik eklentilerini satın alabilirler.

TotalAV Antivirus free-antivirus
TotalAV Antivirus free-antivirus antivirus-extension

Bir web sitesinin güvenli olup olmadığından emin değil misiniz? Sizin için kontrol edelim...

The Safe Site browser extension is powered by an extensive database of known malicious phishing URLs designed to steal and harvest your personal data. Simply install our extension on to your browser and we’ll take care of the rest – Best part, it’s completely free!

Şimdi Korunmaya Başlayın

Tam Güvenlik Paketi

Gerçek Zamanlı Antivirüs

Sistem taramamız virüsleri, Truva atlarını, reklam destekli yazılımları, casus yazılımları bulacak ve karantinaya alacak ve en son çıkan virüs ve tehditlere karşı korunduğunuzdan emin olacaktır.

Programlanmış Taramalar

Bir sonraki taramanız için takviminize bir tarih eklemenize gerek yoktur. Sadece istediğiniz tarama türünü ve hangi sıklıkla yapılmasını istediğinizi seçin. - Sorunsuz

Kimlik Avı URL'leri
Engelleyin

Stay up to date and block the latest malicious phishing URLs with our Safe Site extension. With over thousands of new examples discovered daily we’ve got your back.

Güvenli Gezinme (VPN)

Premium kullanıcılarımızın satın alabilecekleri sanal özel ağ bağlantısı ile İnternet gezinmelerinizi gizli tutun. Masaüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile uyumlu

Uzaktan Güvenlik Duvarı

Gizliliğin önemli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle uzaktan güvenlik duvarı erişimi sağlayarak özel verilerinize yetkisiz erişimi engelliyoruz.

İyileştirilmiş Performans

Zaman içerisinde bilgisayarınız doğal olarak yavaşlamaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın performansını etkileyen belirli hata ve programları belirlemeye yardımcı oluruz.

TotalAV Antivirus free-antivirus pc-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus android-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus iphone-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus mac-antivirus

Çoklu uygulamalar, tek amaç.

İster bir dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, akıllı telefon veya bir tablet olsun, sizi koruma altına aldık.
İleri seviye zararlı yazılım korumamızı birden fazla cihazda kullanarak hem evde hem de hareket halinde korunabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi