Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Türk
Funkcje
Cennik
Applications
Contact
Polish

Login

Zaawansowana ochrona antywirusowa dla całej rodziny

Teraz możesz korzystać z pełnej gamy naszych funkcji bezpieczeństwa w ramach jednej aplikacji, która może być używana na urządzeniach z systemami Windows, Mac, Android i iOS.

Uzyskaj ochronę już teraz

ochronę w czasie rzeczywistym

Blokowanie złośliwego oprogramowania

Rozszerzenie Safe Site

Blokowanie odnośników, które wyglądają bardzo podobnie do adresów URL wiarygodnych witryn (phising)

Zwiększona ochrona

Obszerne definicje wirusów

Ochrona tożsamości

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym i szantażującym

Totalav TotalAV-network

TotalAV, Twoja ochrona to nasz priorytet

W TotalAV wierzymy, że cyberbezpieczeństwo powinno być całkowicie bezproblemowe dla naszych użytkowników, dlatego cały ciężar bierzemy na siebie. Użytkownicy premium mogą teraz korzystać z rozległej bazy danych programów zabezpieczających przed złośliwym oprogramowaniem, która zapewnia zaawansowaną ochronę w czasie rzeczywistym, dając Ci pełną ochronę przed szkodliwymi zagrożeniami i wirusami.

Darmowe Programy Antywirusowe

Nagradzana ochrona antywirusowa

25 milionów naszych użytkowników, a także branżowi eksperci uważają, że jesteśmy świetni. Testujemy siebie wraz z wiodącym na świecie oprogramowaniem antywirusowym, aby dawać użytkownikom ochronę. Uczestniczymy w testach ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, zapewniając bezpieczeństwo 25 milionom naszych użytkowników.

performance
real world antivirus protection
av test
Virus Bulletin
malware protection
antivirus performance

Nowy wygląd, ulepszone funkcje

Użytkownicy programu TotalAV mogą teraz korzystać z najnowszych wersji pakietu bezpieczeństwa z wszystkimi naszymi wspaniałymi funkcjami, a także z kilku nowych dodatków bezpieczeństwa dostępnych w sprzedaży, które zapewniają dodatkowe ulepszenia.

TotalAV Antivirus free-antivirus
TotalAV Antivirus free-antivirus antivirus-extension

Nie masz pewności, czy strona jest bezpieczna? Sprawdzimy ją dla Ciebie...

Rozszerzenie do przeglądarki Safe Site korzysta z rozległej bazy danych znanych złośliwych adresów URL wykorzystywanych do phishingu, mających na celu kradzież i pozyskanie Twoich danych osobowych. Wystarczy zainstalować nasze rozszerzenie w przeglądarce, a my zajmiemy się resztą - co najlepsze, jest ono całkowicie darmowe!

Uzyskaj ochronę już teraz

Pełny pakiet zabezpieczeń

ochronę w czasie rzeczywistym

Nasze pełne skanowanie systemu pozwoli zlokalizować, poddać kwarantannie i wyeliminować złośliwe oprogramowanie, trojany, oprogramowanie reklamowe, szpiegujące i inne, zapewniając ochronę przed wszystkimi najnowszymi wirusami i zagrożeniami.

Zaplanowane skanowanie

Nie ma potrzeby dodawania do kalendarza daty następnego skanowania; wystarczy wybrać typ skanowania, które ma być uruchomione, a także zaplanować częstotliwość, z jaką proces ma być uruchamiany - bezproblemowo.

Blokowanie odnośników, które wyglądają bardzo podobnie do adresów URL wiarygodnych witryn (phising)

Bądź na bieżąco i blokuj najnowsze złośliwe adresy URL wykorzystywane do phishingu dzięki naszemu rozszerzeniu Safe Site. Chronimy Cię, codziennie odkrywając tysiące nowych przykładów.

Safe Browsing (VPN)

Zachowaj anonimowość przeglądania Internetu dzięki naszemu wirtualnemu połączeniu z prywatną siecią dostępną dla użytkowników planu premium. Kompatybilny z urządzeniami stacjonarnymi i smartfonami.

Zdalna zapora sieciowa

Rozumiemy, że prywatność jest ważna, i dlatego nasza zapora sieciowa blokuje próby nieautoryzowanego dostępu do Twoich danych osobowych.

Zwiększ wydajność

Z czasem Twój komputer będzie naturalnie spowalniać; pomagamy identyfikować konkretne błędy i programy, które mają wpływ na wydajność i spowalniają pracę komputera Mac.

TotalAV Antivirus free-antivirus pc-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus android-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus iphone-antivirus TotalAV Antivirus free-antivirus mac-antivirus

Wiele zastosowań, jeden cel.

Niezależnie od tego, czy posiadasz laptop, komputer stacjonarny, smartfon, czy tablet, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie do ochrony.
Nasza zaawansowana ochrona antywirusowa jest dostępna na wielu urządzeniach, dzięki czemu chronimy Cię zarówno w domu, jak i w podróży.

Dowiedz się więcej