Neden TotalAV Seçilmeli

Dünya üzerinde en hızlı büyüyen antivirüs şirketiyiz. İlk odak noktamız, sektörün önde gelen antivirüs programını geliştirmekti. O günlerden bugüne, en ileri seviye siber saldırıları bile önleyebilen kapsamlı güvenlik yazılımlarını içeren bir dizi güvenlik aracını geliştirdik.

Bir Antivirüsden Daha Fazlası

22 Güvenlik Aracı

Kullanımı Kolay

Basit ve Sezgisel Arayüz

Platformlar Arası Uyum

Tüm Cihazlarınız için

5 Yıldız Müşteri Desteği

7/24 Yılın 365 Günü

Laptop with map of internet hotspots across the the globe

Daima Gelişen,
Daima Yenilikçi

Dünyamız giderek dijital hale gelirken, bankacılık ve alışveriş gibi günlük işlerimiz için İnternet'e her zamankinden daha fazla bağlı olmaya başladık. Suç işleyenler, bu durumdan haberdar olmayan kullanıcıları dolandırmak üzere daha da karmaşık yöntemler geliştirerek yarar sağlamaya çalışmaktadır. Suç işleyenlerin bir adım önünde olmak için sürekli yeni güvenlik araçları geliştirerek kullanıcılarımızı olası tehditlerden korumaktayız.

Antivirüs Motoruna Güvenenler

564,968,097

Yanıtlanan Sorular

1,133,711

Liczba pobrań

8,583,801

Güvenlik Özellikleri

14

*İstatistikler 15 Ağustos 2019 itibarı ile geçerlidir

Basit Arayüz, Harika Sonuçlar

iPhone,iPad, Android, Mac ve Windows dâhil, tüm cihazlarınız için gerek duyduğunuz tüm koruma, kullanımı kolay tek bir uygulamada

Collection of devices with TotalAV on them

Harika İnsanlardan İnanılmaz Destek

5 Yıldız Müşteri Desteği, 7/24, Yılın 365 Günü

Teknik bir sorunuz olduğunda veya kurulum yardımı gerektiğinde, kendini işine adamış Total AV destek personelini her an arayabilirsiniz. Mükemmel bir destek sunmak için daima yanınızdayız. Alternatif olarak yardım ve eğiticileri kullanabilir veya daha fazlasına şuradan erişebilirsiniz

Destek Merkezi

Size mümkün olan en iyi çevrim içi deneyimi sunmak için tanımlama bilgilerini kullanmaktayız. Bu siteyi kullanarak cihazınız üzerinde tanımlama bilgileri yerleştirmemize ve bunlara erişmemize izin vermektesiniz. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.