Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Polskie
Özellikler
Fiyatlama
Applications
Contact
Turkish

Login

Güvenli Tarama (VPN) ile Taramanızı Şifreleyin

Güvenli tarama (VPN) tarama verilerinizi şifreler, gizli kalmanızı sağlar ve İzlenmenizi veya bilgisayar korsanlarının saldırılarını imkânsız hale getirir.

Şimdi Korunun

Şifreli Tarama

Tarama verilerinizi şifreleyin

Güvenli Wi-Fi

bağlantılarınızı korsanlara karşı koruyun

Sınırsız Coğrafi Alan

Coğrafi sınırlı içeriklerin kilidini açın

Çoklu Cihaz

Bağlantılarınızı güvende tutun

Laptop with map of internet hotspots across the the globe

İnternet Taramanızı Şifreleyin

Güvenli Tarama (VPN) tarama verilerinizi şifreler, gizli kalmanızı sağlar ve İzlenmenizi veya bilgisayar korsanlarının saldırılarını imkânsız hale getirir. Huzurlu olmanız açısından, şifremiz adeta kırılamaz.

Herkese açık güvenli olmayan Wi-Fi ağlarına bağlanmak sizi bilgisayar

korsanları ile karşı karşıya bırakırlar, ancak VPN kullanımı ile bağlantınız kırılamayacaktır. Hareket halindeyken, herhangi bir cihazdan bağlanın ve nerede olursanız olun güvende kalın.

Coğrafi Kısıtlamaları Olan İnternet Sitelerine ve İçeriklere Erişin

Bazı içerikler belirli ülkelerde sınırlandırılmış olabilir. Bir VPN kullanmak, nerede olursanız olun en sevdiğiniz içeriklere erişmenize olanak tanıyacaktır. Hükümetin veya işvereninizin koyduğu engelleri aşın ve genellikle ülkenizde izlenemeyen içeriklere erişin.

Çoklu Cihaz Koruması Standart Olarak Sunulur

İster bir dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız, isterse bir akıllı telefonunuz veya tabletiniz olsun, sizi koruma altına alıyoruz. Güvenli tarama (VPN) tüm uygulamalarımızdan erişilebilir, böylelikle hangi cihazı kullanırsanız kullanın bağlantınızı güvende tutabilirsiniz.

Şimdi Korunun

100+ Süper Hızlı Sunucu

Hepimiz Sistemlerimizin tam kapasite çalışmasını isteriz. Bu sisin akıllı telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz olabilir. Cihazlarınızın performanslarını artırmaya yardımcı olacak bazı harika özelliklere sahibiz.

57
Kuzey Amerika
20
Avrupa
17
Asya
9
Afrika
13
Güney Amerika
7
Okyanusya
Şimdi Korunun