Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Türk
Features
Pricing
Applications
Contact
Polish

Login

Zaufanie ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie

Darmowa ochrona antywirusowa i zabezpieczenie internetowe 2019

Uzyskaj całkowity Ochrona Z wirusami, złośliwym oprogramowaniem I zagrożeń online

Pobierz Teraz

Ochrona Z Oprogramowaniem Szantażującym, hakerami I złośliwym oprogramowaniem

Nasz silnik antywirusowy cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie. Dzięki codziennej aktualizacji definicji wirusów, ochronie antywirusowej w czasie rzeczywistym i wyjątkowej wykrywalności wirusów możesz mieć pewność, że Twoje cyfrowe bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Anti-Malware

Nasz zaawansowany silnik antywirusowy chroni Twój cyfrowy świat przed infekcjami wywoływanymi przez wiele rodzajów złośliwego oprogramowania.

Nieaktualne definicje wirusów

Sprawdza pobierane pliki, pliki instalacyjne i wykonawcze pod kątem wirusów za każdym razem, gdy komputer uzyskuje do nich dostęp.

Anti-Spyware

Jedynym celem oprogramowania szpiegującego jest zbieranie informacji o użytkowniku, aby podzielić się nimi z innymi podmiotami, które mogą czerpać z tego korzyści finansowe.

Anti-Adware

Adware to oprogramowanie stworzone do agresywnej reklamy, często nieświadomie pobierane, które może być bardzo trudne do usunięcia.

Anti-Ransomware

Unikaj ataków złośliwego oprogramowania, które szyfruje pliki użytkowników i żąda zapłaty okupu za ich odszyfrowanie.

Zdalna zapora sieciowa

Zyskaj zdalny dostęp do ustawień zapory sieciowej urządzenia, umożliwiający łatwe blokowanie lub odblokowywanie wszelkich połączeń

Safe Site

Phishingowe czy „sfałszowane” strony imitują prawdziwe strony internetowe w celu kradzieży danych. Safe Site analizuje i blokuje wszelkie podejrzane strony internetowe.

Kompatybilność

Skorzystaj z naszej zaawansowanej ochrony antywirusowej komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona i tabletu.

Optymalizacja

Wszyscy chcemy, aby nasze systemy w pełni wykorzystywały swój potencjał. Niezależnie od tego, czy jest to Twój smartfon, laptop czy tablet, oferujemy kilka wspaniałych funkcji, które pomogą Ci zwiększyć wydajność Twoich urządzeń.

Szybszy komputer

Krótsze czasy uruchamiania, mniejsze opóźnienie i szybszy czas pracy procesora

Dodatkowa przestrzeń dyskowa i pamięć

Usuwa pliki śmieci i sygnalizuje duplikaty plików, które zajmują przestrzeń na dysku twardym.

Wydłużona żywotność baterii

Zmniejsza liczbę procesów i programów działających w tle w celu wydłużenia żywotności baterii.

Menedżer przeglądarki

Czyszczenie danych z przeglądarki zwiększy bezpieczeństwo i poprawi szybkość działania.

Poprawa zabezpieczeń

Cyberbezpieczeństwo nie kończy się na programie antywirusowym; w TotalAV dysponujemy szeroką gamą funkcji zabezpieczeń, które są objaśnione poniżej.

Password Vault

Dzięki temu przydatnemu dodatkowi zabezpieczającemu nigdy więcej nie utracisz hasła. Przechowuj wszystkie hasła bezpiecznie w jednym miejscu za pomocą menedżera haseł Password Vault.

Ad Block Pro

Masz już dość irytujących i natrętnych reklam zakłócających przeglądanie stron lub oglądanie? Użyj Ad Block Pro, aby automatycznie je usuwać.

Safe Site (wersja Pro)

Niektóre witryny mogą zawierać niebezpieczne pliki, które mogą szkodzić systemowi użytkownika. Safe Site blokuje te adresy URL, zanim spowodują problemy.

ID Protection (tylko w USA)

Nasza usługa ID Protection będzie monitorować Twoje dane osobowe, a w przypadku dostania się ich w ręce cyberprzestępców powiadomimy Cię o tym.