Español
Deutsch
français
English
Português
italiano
Nederlands
dansk
svenska
norsk
Türk
Funkcje
Cennik
Applications
Contact
Polish

Login

Niezależnie od Twoich potrzeb, TotalAV posiada odpowiednie dla Ciebie funkcje.

Mamy w ofercie wszystkie funkcje niezbędne do ochrony przed najnowszymi zagrożeniami ze strony złośliwego oprogramowania, zarówno na smartfonach, tabletach, laptopach, jak i komputerach stacjonarnych.

Zyskaj ochronę już teraz

Program antywirusowy

Nasz silnik antywirusowy cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie. Dzięki codziennej aktualizacji definicji wirusów, ochronie antywirusowej w czasie rzeczywistym i wyjątkowej wykrywalności wirusów możesz mieć pewność, że Twoje cyfrowe bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem

Nasz zaawansowany silnik antywirusowy chroni Twój cyfrowy świat przed infekcjami wywoływanymi przez wiele rodzajów złośliwego oprogramowania.

Ochrona przed oprogramowaniem szantażującym (ransomware)

Unikaj ataków złośliwego oprogramowania, które szyfruje pliki użytkowników i żąda zapłaty okupu za ich odszyfrowanie.

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym (spyware)

Jedynym celem oprogramowania szpiegującego jest zbieranie informacji o użytkowniku, aby podzielić się nimi z innymi podmiotami, które mogą czerpać z tego korzyści finansowe.

Ochrona przed oprogramowaniem reklamowym (adware)

Adware to oprogramowanie stworzone do agresywnej reklamy, często nieświadomie pobierane, które może być bardzo trudne do usunięcia.

Ochrona w czasie rzeczywistym

Sprawdza pobierane pliki, pliki instalacyjne i wykonawcze pod kątem wirusów za każdym razem, gdy komputer uzyskuje do nich dostęp.

Zdalna zapora sieciowa

Zyskaj zdalny dostęp do ustawień zapory sieciowej urządzenia, umożliwiający łatwe blokowanie lub odblokowywanie wszelkich połączeń

Safe Site

Phishingowe czy „sfałszowane” strony imitują prawdziwe strony internetowe w celu kradzieży danych. Safe Site analizuje i blokuje wszelkie podejrzane strony internetowe.

Kompatybilność

Skorzystaj z naszej zaawansowanej ochrony antywirusowej komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona i tabletu.

Zyskaj ochronę już teraz

Optymalizacja

Wszyscy chcemy, aby nasze systemy w pełni wykorzystywały swój potencjał. Niezależnie od tego, czy jest to Twój smartfon, laptop czy tablet, oferujemy kilka wspaniałych funkcji, które pomogą Ci zwiększyć wydajność Twoich urządzeń.

Szybszy komputer

Krótsze czasy uruchamiania, mniejsze opóźnienie i szybszy czas pracy procesora

Dodatkowa przestrzeń dyskowa i pamięć

Usuwa pliki śmieci i sygnalizuje duplikaty plików, które zajmują przestrzeń na dysku twardym.

Wydłużona żywotność baterii

Zmniejsza liczbę procesów i programów działających w tle w celu wydłużenia żywotności baterii.

Menedżer przeglądarki

Czyszczenie danych z przeglądarki zwiększy bezpieczeństwo i poprawi szybkość działania.

Zyskaj ochronę już teraz

Safe Browsing (VPN)

DODATKOWO PŁATNA FUNKCJA

Korzystanie z funkcji Virtual Private Network (VPN) może przynieść wiele korzyści, od zabezpieczenia prywatnej sesji przeglądania stron po odblokowanie treści o ograniczonym dostępie. Ta wspaniała funkcja jest dostępna w sprzedaży i zwiększa bezpieczeństwo online oraz otwiera nowe możliwości w sieci.

Szyfrowane przeglądanie stron

Safe Browsing (VPN) szyfruje dane z przeglądania stron, czyniąc użytkownika anonimowym i niemożliwym do odnalezienia lub zhakowania.

Zabezpieczona sieć WiFi

Połączenie z niezabezpieczoną publiczną siecią WiFi może narazić Cię na ataki hakerów, a dzięki sieci VPN połączenie stanie się nienaruszone.

Geolokalizacja bez ograniczeń

Dostęp do niektórych treści może być ograniczony w niektórych krajach. Korzystanie z sieci VPN umożliwia dostęp do ulubionych witryn w dowolnym miejscu.

Wiele urządzeń

Funkcja Safe Browsing (VPN) jest dostępna we wszystkich naszych aplikacjach, dlatego niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz, możesz utrzymywać zabezpieczone połączenie.

Zyskaj ochronę już teraz

Poprawa zabezpieczeń

Cybersecurity doesn't just end with Antivirus, at TotalAV we have a wide range of security features which are explained below.

Password Vault

Dzięki temu przydatnemu dodatkowi zabezpieczającemu nigdy więcej nie utracisz hasła. Przechowuj wszystkie hasła bezpiecznie w jednym miejscu za pomocą menedżera haseł Password Vault.

Ad Block Pro

Masz już dość irytujących i natrętnych reklam zakłócających przeglądanie stron lub oglądanie? Użyj Ad Block Pro, aby automatycznie je usuwać.

Safe Browsing (VPN)

Safe Browsing (VPN) szyfruje dane z przeglądania stron, czyniąc użytkownika anonimowym i niemożliwym do odnalezienia lub zhakowania.

ID Protection

Nasza usługa ID Protection będzie monitorować Twoje dane osobowe, a w przypadku dostania się ich w ręce cyberprzestępców powiadomimy Cię o tym.